Odigrana zadnja utakmica regularnog dijela A1 Lige

Jučer je u okviru 14. kola A1 Lige Jug naša ekipa odigrala je zadnju utakmicu regularnog dijela u ovoj sezoni. Na domaćem terenu ugostili smo ekipu KK “Vogošća”. U ovoj utakmici nismo uspjeli ostvariti pobjedu, a krajnji rezultat je glasio 56:68 u korist gostujuće ekipe.

Slabije otvaranje utakmice je napravilo razliku koju nije bilo lahko stići, ostale četvrtine naši momci su vrlo dobro odigrali i pokazali da se mogu nositi sa gostima. Na poluvremenu smo imali zaostatak od 8 poena, a nakon pauze, u trećoj četvrtini uspjeli smo razliku smanjiti i na 4 poena, međutim gosti su uspjevali održati prednost. Enis Zukić je od svojih 19 poena u drugom poluvremenu postigao 12 i tako pomogao ekipi da smanji zaostatak. Haris Hasagić je ponovo pružio dobru partiju, ovaj put postigavši 13 poena. Ermin Herić je imao 9 poena, Kenan Hebibović 5 poena i isto toliko skokova, dok je Rijad Mehanoli ugrabio 10 skokova i postigao 4 poena.